Szkolenia grupowe ANSYS

Swobodne posługiwanie się oprogramowaniem do symulacji komputerowej to coraz ważniejsza umiejętność w pracy inżyniera i projektanta. Opanowanie funkcjonalności programów ze środowiska Ansys wymaga ćwiczeń najlepiej pod okiem ekspertów. Szkolenia grupowe dają możliwość dokładnego poznania programu i wspólnego opracowania zagadnień ze specjalistami w danej dziedzinie. Ich zaletą jest także atrakcyjna cena, która sprawia, że dostęp do wiedzy jest znacznie bardziej przystępny.

 

Prowadzimy szkolenia grupowe pozwalające operować wszystkimi programami Ansys, m.in.: ANSYS Fluent Mesher, ANSYS Maxwell, ANSYS Discovery, SpaceClaim, LS-Dyna i wiele innych.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną wszystkie spotkania odbywają się w trybie online.

 

W sprawie organizacji kursu prosimy o kontakt pod adresem:

szkolenia@symkom.pl

Lista szkoleń grupowych

Akademia Symulacji Komputerowej Symkom

  • Data: 29.09 - 6.11
  • Godziny: 14:00 - 17:00
  • Typ: Webinarium
  • Cena: 275 - 400 zł netto

Akademia to cykl aż 16 szkoleń grupowych online stworzonych z myślą o przekazaniu zarówno podstawowych jak i zaawansowanych zagadnień związanych z symulacją komputerową. Limitowana liczba miejsc gwarantuje pewność gruntownego poznania tematów, a wygodna formuła webinarium pozwoli wziąć udział w szkoleniu z dowolnie wybranego miejsca.

symulacje komputerowe

Podstawy modelowania PCB z Ansys SIwave

  • Typ: Webinarium
  • Cena: 500 - 800 zł netto

Uczestnicy szkolenia poznają podstawy używania dedykowanego do modelowania PCB programu ANSYS SIwave. Dowiedzą się także jak zamodelować układ elektroniczny, sprawdzić integralność linii i powierzchni zasilających, integralność obwodów drukowanych czy oszacować poziom zaburzeń elektromagnetycznych.

Prowadzący: dr inż. Marek Szymczak, Aplication Engineer w Symkom

modelowanie płytki PCB

CFD Express

  • Typ: Webinarium
  • Cena: 1200 - 1600 zł netto

Intensywny zdalny kurs wprowadzający do analiz przepływowych. Jego uczestnicy poznają zarówno podstawowe narzędzia służące do analiz CFD, nauczą się generować siatki czy definiować warunki brzegowe w analizach przepływowych. Przedstawione zostaną także zagadnienia z zakresu modelowania turbulencji czy wizualizacji symulacji dynamicznych.

symulacja obracającej się turbiny wiatraka

Referencje

Politechnika Lubelska

Szkolenie z modelowania zagadnień sprzężonych i kompozytów zostało dostosowane do potrzeb uczestników i wykonane z należytą starannością. Wysokie kompetencje techniczne oraz ugruntowany poziom wiedzy prowadzącego, sprawiły, że przekazywanie wiadomości odbywało się zgodnie z najwyższymi standardami. W imieniu Politechniki Lubelskiej rekomenduję firmę Symkom jako solidnego i profesjonalnego organizatora szkoleń z zakresu oprogramowania firmy ANSYS.

Pokaż więcej

NEWAG IP Management Sp. z o. o.

Szkolenie z modelowania CFD: „Generacja siatki w programie ANSYS Meshing i modelowanie turbulencji w programie ANSYS Fluent” oraz „Modelowanie przepływów z wymianą ciepła w programie ANSYS Fluent” przeprowadzone przez dr inż. Adama Piechna zawierało wszystkie niezbędne informacje konieczne do poprawnego wyboru modeli turbulencji w zależności od modelowanych problemów. Zagadnienia związane z przygotowaniem geometrii oraz siatki zostały omówione.

W czasie szkolenia uzyskaliśmy również rzeczowe odpowiedzi na pytania z zagadnień mechaniki płynów, które poruszyliśmy. Dodatkowo warto wspomnieć iż szkolenie przebiegało w przyjaznej atmosferze oraz komfortowych warunkach.

Pokaż więcej

HYPER POLAND Sp. z o. o.

Szkolenia pt. “Generacja siatki w programie ANSYS Fluent Mesher” oraz “Modelowanie sprzężenia płyn-struktura w środowisku Workbench” zrealizowane przez firmę Symkom były dobrze opracowane zarówno merytorycznie, jak i organizacyjnie. Wyróżniała je wysoka efektywność, profesjonalne podejście i fachowa wiedza szkoleniowca. Zajęcia prowadzone były w sposób przystępny i sprzyjający przyswajaniu wiedzy. Polecamy firmę Symkom jako rzetelnego i sprawdzonego organizatora szkoleń.

Pokaż więcej
Top