Ansys Startup Program / Symkom

Ansys Startup Program

mlodzi-ludzie-pracujacy-przy-projekcie
Dlaczego firmy dołączają do Ansys Startup Programu i korzystają z symulacji komputerowych? Robią to, aby mieć pewność, że zakładane rozwiązanie zadziała. Gdy chcą, by prace przy projektach przebiegały szybciej, efektywniej oraz by uchronić się przed wydatkami na niespełniające wymagań prototypy. Zastosowanie symulacji komputerowej na wczesnym etapie rozwoju produktu pozwala na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Ponadto licencje na oprogramowanie w Startup Programie mogą być nawet o 99% tańsze!

 

Modelowanie numeryczne można porównać do wirtualnego laboratorium, w którym pomysły mogą zostać poddane szybkiej weryfikacji, przez co oszczędza się czas i pieniądze. Skierowany do firm z sektora technologicznego program umożliwia tworzenie nowych rozwiązań w oparciu o zaawansowane środowisko symulacji. Jako partner w Startup Program dostaniesz natychmiastowy dostęp do oprogramowania Ansys, które umożliwi ci tworzenie wirtualnych prototypów produktów. Te prototypy mogą być modyfikowane i testowane dzięki symulacjom setki razy aż do wypracowania optymalnego modelu.

Korzyści dla uczestników programu

Dostęp do oprogramowania Ansys nawet do 99% taniej

Pomoc techniczna specjalistów od symulacji

Wsparcie marketingowe i promocyjne

Kto może dołączyć do Ansys Startup Program?

Ansys Startup Program pozwala na pełny dostęp do oprogramowania symulacji inżynierskich. Są one zaprojektowane tak, aby szybko i efektywnie kosztowo pomóc przedsiębiorcom w rozwoju ich produktów. Rozumiemy, że we wstępnych fazach rozwoju firmy może brakować funduszy na specjalistyczne oprogramowanie. Dlatego właśnie, aby Twoje przedsiębiorstwo mogło rozwijać się wykorzystując cały swój potencjał, został stworzony ten program.

Startup

 • null

  Twoja firma jest w pełni prywatna

 • null

  startup ma nie więcej niż 10 lat

 • null

  roczne przychody nie przekraczają 5 mln USD

 • null

  firma nie świadczy usług konsultacyjnych

Inkubator

 • null

  jesteś inkubatorem, akceleratorem lub zapewniasz wsparcie dla startupów

 • null

  startupy, z którymi współpracujesz, istnieją nie więcej niż 10 lat

 • null

  roczny przychód startupów nie przekracza 5 milionów USD

Referencje firm, które skorzystały z programu Ansys Startup

Paweł Rymaszewski – Prezes firmy Thorium Space Technology całe życie zajmuje się mikrofalami i satelitami. Jego firma pracuje nad projektem i konstrukcją nowatorskiej płaskiej anteny przeznaczonej na unikalne pasma nadawczo-odbiorcze, umożliwiające elektroniczne sterowanie wiązką i szybszą transmisję danych od aktualnie oferowanych. Inżynierowie w Thorium Space stosują oprogramowanie do symulacji komputerowych, aby uniknąć błędów w  prototypowaniu. Z ich doświadczenia wynika, że przeprowadzane przez nich symulacje anten, mają 98% pokrycia w rzeczywistości. Pozwala to z jednej strony przyspieszyć działania, a z drugiej opracowywać coraz bardziej kreatywne rozwiązania. 
W Nevomo działają pasjonaci, którzy opracowują pionierski w skali świata projekt magrail, czyli kolei magnetycznej poruszającej się w ramach istniejącej infrastruktury. Jednakże stacją końcową tego przedsięwzięcia będzie hyperloop  – kolej próżniowa. Pojazdy będą wyposażone w szereg układów elektromagnetycznych, które we współpracy z torowiskiem będą umożliwiały unoszenie się pociągu nad torami. Pracownikom Oprogramowanie do symulacji pomaga w braniu pod uwagę wszelkich efektów fizycznych działających na pojazd. Obliczenia poparte są są danymi pomiarowymi, które wykazują dużą zgodność z symulacjami.
W Novasell oprogramowanie do symulacji komputerowych używane jest z dwóch prostych powodów: oszczędza czas i pieniądze. Jeden wsad do mieszalnika na około 1m3 wart jest około 20 000-40 000 zł. Żeby przeprowadzić jedną próbę potrzebne są co najmniej trzy eksperymenty. To daje kwotę 120 000 zł, tylko przy testowaniu jednego parametru. Dzięki symulacjom eksperyment przeprowadzany jest dopiero po wykonaniu prób w środowisku wirtualnym i wybraniu zoptymalizowanych dla powodzenia eksperymentu ustawień.

Dołączyli do programu

Skontaktuj się z nami

Nawet o 99% tańsze oprogramowanie Ansys

   • zweryfikuj swoją technologię
   • skróć czas wprowadzenia produktu na rynek 
   • zmniejsz koszty produkcji, materiałów i prototypów

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych przez Symkom sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. *

  Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Symkom sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.)*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym przez Symkom sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Głogowej 24 w celach marketingowych i promocyjnych.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres office@symkom.pl

  Pola oznaczone * są obowiązkowe

  Po więcej informacji zapraszamy do informacji o naszej polityce prywatności.

  Top