ANSYS

Jeśli kiedykolwiek widziałeś start rakiety, leciałeś samolotem, jechałeś samochodem, używałeś komputera lub smartfona, przekroczyłeś most, to bardzo możliwe, że korzystałeś z produktów, które zostały stworzone za pomocą oprogramowania ANSYS. ANSYS to globalny lider na rynku symulacji inżynierskich. Pomaga najbardziej innowacyjnym firmom na świecie dostarczać możliwie najlepsze produkty swoim klientom. Poprzez oferowanie najlepszego i najszerszego portfolio oprogramowania inżynierskiego, ANSYS pomaga rozwiązywać najbardziej złożone zagadnienia projektowe.

Założony w 1970 roku, ANSYS zatrudnia obecnie prawie 3,000 specjalistów, z których wielu jest ekspertami z tytułami magistra i doktora w zakresie metody elementów skończonych, CFD, elektroniki, półprzewodników, oprogramowania wbudowanego oraz optymalizacji procesu projektu. Wyjątkowy zespół to pasjonaci, którzy ciągle ustalają nowe granice w branży symulacji inżynierskich, tak aby użytkownicy ANSYS mogli z sukcesem projektować innowacyjne produkty szybciej i oszczędniej. Wymiernym znakiem skuteczności w realizacji tych celów jest uznanie firmy ANSYS za jedną z najbardziej innowacyjnych na świecie przez Bloomberg Businessweek i FORTUNE.

 

Po więcej informacji, zapraszamy do broszury ANSYS

Działalność

Symulacje inżynierskie to wyłączne pole działalności ANSYS. Przez ponad 45 lat, ANSYS konsekwentnie rozwijał swoja technologie, aby sprostać zapotrzebowaniu klientów. ANSYS rozwija oprogramowanie symulacji inżynierskich używane do przewidywania, jak produkt zachowa się w rzeczywistych warunkach jeszcze zanim powstanie. ANSYS nieustannie rozwija swoje produkty poprzez:

  • Rozwijanie lub zakup najlepszych technologii
  • Integrację ich w platformy symulacyjne zdolne do złożonych, interdyscyplinarnych obliczeń
  • Świadcząc usługi, w tym high-performance computing (HPC) oraz chmurę, aby zarządzać procesami symulacyjnymi oraz danymi
Ferrari-Car-51-pre-race

Klienci

Więcej niż 40,000 klientów globalnie używa oprogramowania ANSYS, w tym 96 ze 100 najbardziej przemysłowych firm z listy FORTUNE 500. Klienci ANSYS należą do różnych branż: lotniczej, motoryzacyjnej, zbrojeniowej, elektronicznej, energetycznej, materiałowej, inżynierii chemicznej i procesowej, medycznej, sportowej i wielu innych.

Klienci ANSYS projektują nowe rakiety do podboju kosmosu, autonomiczny pojazdy, zaawansowane implanty medyczne, naddźwiękowe pociągi, bardziej wydajne turbiny wiatrowe i panele słoneczne, mniejszą niż wcześniej elektronikę oraz komputery, oraz oprogramowanie wbudowane dla urządzeń z Internetu Rzeczy – to tylko kilka z wielu zastosowań oprogramowania ANSYS.

Lokalizacje

Od założenia, ANSYS przekształcił się z pojedynczego biura z małą grupą inżynierów do międzynarodowej korporacji z biurami na 3 kontynentach. ANSYS ma główną siedzibę w Stanach Zjednoczonych, na południe od Pitsburga w Canonsburgu, w stanie Pensylwania. Ma ponad 75 strategicznych biur handlowych na całym świecie wraz z siecią channel partnerów w ponad 40 krajach. Symkom jest jednym z tych channel partnerów. Razem ścisłe współpracujemy z klientami I zapewniamy wartość dodaną oraz wsparcie techniczne.

1200px-ANSYS_Headquarters

Simulation-Driven Product Development

Pomagając naszym klientom zweryfikować, jak ich produkty będą funkcjonować jeszcze zanim powstanie pierwszy prototyp, pomagamy zaoszczędzić im czas i pieniądze. Ale przede wszystkim udostępniamy im pewność, że ich produkty będą niezawodnie działać podczas eksploatacji. Proces ten nazywa się Simulation-Driven Porduct Development.

ANSYS pokrywa cały zakres zjawisk fizycznych, zatem żadne wyzwanie projektowe nie jest poza możliwościami oprogramowania. Pozwala ono nie tylko zwiększać wydajność, ale również napędza innowacje. Zmniejsza lub eliminuje fizyczne ograniczenia, przeprowadzając testy, które inaczej nie byłyby możliwe. Umożliwia również inżynierom sprawdzanie alternatywnych rozwiązań danego problemu, w celu znalezienia optymalnego. Ponieważ oprogramowanie ANSYS umożliwia sprawdzanie tysięcy rozwiązań w tym samym czasie, co potrzeba do budowy jednego prototypu, możliwości są nieskończone. A Simulation-Driven Product Development doprowadzi do tego jednego, najlepszego rozwiązania.

22384107_1290071824430447_2267092787303168949_o

www.ansys.com

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy

Top