ANSYS Symkom Conference

ANSYS Symkom Conference

Symkom organizuje coroczne spotkania użytkowników oprogramowania ANSYS. Podczas tych konferencji, nasi klienci otrzymują informacje o najnowszych wersjach oprogramowania od przedstawicieli firmy ANSYS i Symkom. Dodatkowo zapraszamy naszych klientów do prezentowania ich zastosowań oprogramowania ANSYS. Rosnąca z roku na rok liczba uczestników świadczy o tym, iż spotkania ANSYS Symkom Conference stały się oczekiwanym i istotnym elementem społeczności symulacji inżynierskich w Polsce.

Zobacz relację

Symkom CONFERENCE 2019

Tegoroczne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS odbyło się w Hotelu Bristol w Warszawie. Motywem przewodnim konferencji była prezentacja najnowszej wersji oprogramowania ANSYS 2019 R3. Impreza, jak zwykle przyciągnęła wielu sympatyków i użytkowników tego oprogramowania. Symkom Conference to również wyjątkowa okazja, do pogłębienia wiedzy nt. symulacji numerycznej, nawiązania nowych relacji biznesowych oraz podzielenia się z innymi swoimi osiągnięciami i doświadczeniami.

Symkom CONFERENCE 2018

Doroczne spotkanie użytkowników systemów do symulacji inżynierskich ANSYS, odbyło się 9 listopada, w hotelu Marriott, w Warszawie. Wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zorganizowała firma Symkom. Tegoroczna edycja była wyjątkowa ze względu na kończący się 20. rok aktywności firmy Symkom w Polsce. Konferencja jak co roku była świetną okazją do spotkania użytkowników oprogramowania ANSYS, nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

ANSYS Symkom Conference 2017

ANSYS Symkom Conference 2017 odbyła się 17 listopada 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. Ważnym punktem tegorocznego spotkania były prezentacje Dra Floriana Mentera, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ten rok był wyjątkowy pod względem frekwencji, liczba uczestników wzrosła o 30% względem roku poprzedniego. Wiele pozytywnych opinii uczestników ANSYS Symkom Conference 2017 będzie stanowić dla nas silną motywację przy organizacji kolejnego spotkania w nadchodzącym roku.

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy

Top