ANSYS Symkom Conference

ANSYS Symkom Conference

Symkom organizuje coroczne spotkania użytkowników oprogramowania ANSYS. Podczas tych konferencji, nasi klienci otrzymują informacje o najnowszych wersjach oprogramowania od przedstawicieli firmy ANSYS i Symkom. Dodatkowo zapraszamy naszych klientów do prezentowania ich zastosowań oprogramowania ANSYS. Rosnąca z roku na rok liczba uczestników świadczy o tym, iż spotkania ANSYS Symkom Conference stały się oczekiwanym i istotnym elementem społeczności symulacji inżynierskich w Polsce.

Zobacz relację

Symkom CONFERENCE 2020

W spotkaniu, które pierwszy raz miało formułę wydarzenia online, uczestniczyło ponad 400 osób, 20 ekspertów przedstawiło 25 prezentacji.

Przygotowując konferencję dołożyliśmy starań, aby pomimo zmienionej formuły, zachować charakter naszych wieloletnich spotkań. Zdecydowaliśmy się także na modyfikację agendy: tegoroczne wydarzenie, po zakończeniu wspólnej dla wszystkich części początkowej, w dalszych etapach przebiegło w 2. wirtualnych pokojach. Każdy z uczestników mógł dowolnie między nimi przechodzić. Dzięki temu mogło odbyć się znacznie więcej prezentacji. Podczas sesji tematycznych omówione zostały zagadnienia z zakresu analiz przepływowych, wytrzymałościowych, elektrotechnicznych oraz modelowania systemowego.

Symkom CONFERENCE 2019

Tegoroczne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS odbyło się w Hotelu Bristol w Warszawie. Motywem przewodnim konferencji była prezentacja najnowszej wersji oprogramowania ANSYS 2019 R3. Impreza, jak zwykle przyciągnęła wielu sympatyków i użytkowników tego oprogramowania. Symkom Conference to również wyjątkowa okazja, do pogłębienia wiedzy nt. symulacji numerycznej, nawiązania nowych relacji biznesowych oraz podzielenia się z innymi swoimi osiągnięciami i doświadczeniami.

Symkom CONFERENCE 2018

Doroczne spotkanie użytkowników systemów do symulacji inżynierskich ANSYS, odbyło się 9 listopada, w hotelu Marriott, w Warszawie. Wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zorganizowała firma Symkom. Tegoroczna edycja była wyjątkowa ze względu na kończący się 20. rok aktywności firmy Symkom w Polsce. Konferencja jak co roku była świetną okazją do spotkania użytkowników oprogramowania ANSYS, nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

ANSYS Symkom Conference 2017

ANSYS Symkom Conference 2017 odbyła się 17 listopada 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. Ważnym punktem tegorocznego spotkania były prezentacje Dra Floriana Mentera, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ten rok był wyjątkowy pod względem frekwencji, liczba uczestników wzrosła o 30% względem roku poprzedniego. Wiele pozytywnych opinii uczestników ANSYS Symkom Conference 2017 będzie stanowić dla nas silną motywację przy organizacji kolejnego spotkania w nadchodzącym roku.

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy

Top