ANSYS Student

ANSYS zapewnia bezpłatne produkty dla studentów, idealne do pracy wykonywanej poza uczelnią, takie jak praca domowa, projekty, konkursy studenckie i wiele innych. Nasze produkty udostępniane są studentom na całym świecie. Produkty ANSYS Student można zainstalować na dowolnym 64-bitowym komputerze z systemem MS Windows. Dowiedz się więcej o ANSYS AIM Student i ANSYS Student, a następnie pobierz i zainstaluj je już dziś.

ANSYS Discovery Live Student 2020 R1

Bazując na naszej nowej technologii natychmiastowej symulacji, ANSYS Discovery Live Student posiada zintegrowane modelowanie geometrii oparte na technologii ANSYS SpaceClaim oraz całkowicie bezsiatkowe  rozwiązania natychmiastowych symulacji zagadnień termicznych, strukturalnych i przepływu płynów. ANSYS Discovery Live Student pozwala na naukę zjawisk fizycznych bez bólu głowy, jednocześnie ucząc się, jak używać złożonego narzędzia do symulacji. Bądź pierwszym użytkownikiem i korzystaj z narzędzia symulacji przyszłości.

ANSYS Discovery Live Student

ANSYS AIM Student 2020 R1

ANSYS AIM Student, to nasze doświadczenie w symulacjach akademickich następnej generacji, posiada zintegrowane modelowanie geometrii oparte na technologii ANSYS SpaceClaim i rozwiązaniach konstrukcyjnych, przepływu płynów i elektromagnetyzmu. ANSYS AIM Student jest sprawdza się, jeśli dopiero zaczynasz symulację i potrzebujesz intuicyjnego, nowoczesnego narzędzia do symulacji. Wielu profesorów przechodzi na ANSYS AIM, więc dołącz do rewolucji w edukacji inżynierskiej.

ANSYS Student

ANSYS Student 2020 R1

ANSYS Student to  pakiet zawierający produkty: ANSYS Mechanical, ANSYS CFD, ANSYS Autodyn, ANSYS SpaceClaim i ANSYS DesignXplorer. ANSYS Student jest używany przez setki tysięcy studentów na całym świecie. Jest to doskonały wybór, jeśli twój profesor już używa podczas zajęć lub jeśli znasz już platformę ANSYS Workbench.

ANSYS AIM Student

Zasoby ANSYS Student

ANSYS AIM Student– Jak zainstalować?

Społeczność ANSYS Student

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy

Top