ANSYS Student

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie symulacji komputerowej? Szukasz dostępu do oprogramowania na potrzeby związane z projektami studenckimi, konkursami czy własną edukacją? Produkty Ansys udostępniane są studentom na całym świecie w ramach licencji Ansys Student. Można je zainstalować na dowolnym 64-bitowym komputerze z systemem MS Windows.

Firmy inwestują w zaawansowane i innowacyjne produkty więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Do tego odbywa się to w znacznie krótszym czasie. Wykorzystują symulację komputerową, aby podnieść efektywność swoich działań i uniknąć błędów. Modelowanie numeryczne umożliwia szybką weryfikację setek pomysłów, dzięki czemu wyeliminowane są koszty (czasowe i finansowe) niepotrzebnych testów i niedziałających prototypów.

Nauka obsługi oprogramowania do symulacji to inwestycja w przyszłość. Dlatego właśnie Ansys udostępnia możliwość wykorzystania oprogramowania na potrzeby edukacyjne dla studentów w ramach specjalnie opracowanych pakietów.

studenci-uczacy-sie-przy-stole

Pakiety Ansys Student

Ansys Student

oparty o Ansys Workbench pakiet programów: Ansys Mechanical, CFD, SpaceClaim i Ansys DesignXplorer

Ansys Discovery Student

umożliwia symulację bez trudu związanego z nauką obsługi złożonego narzędzia symulacyjnego. To świetne narzędzie do rozpoczęcia przygody z modelowaniem numerycznym

Discovery AIM Student

zintegrowana technologia SpaceClaim oparta na modelu geometrii oraz rozwiązania strukturalne, CFD i elektromagnetyzm.

Ansys SCADE Student

integruje projektowanie oparte na modelu, symulacji i generowaniu kodu oprogramowania wbudowanego.

Bezpłatna wersja oprogramowania ANSYS dla studentów.

 Ściągnij tutaj

Jesteś w kole naukowym? Dołącz do programu stworzonego na potrzeby działalności kół naukowych!

null

Ansys dla Kół Naukowych

Top