Kariera

Cała otaczająca nas rzeczywistość to efekt ogromnej pracy tysięcy ludzi, którzy realizowali swoją pasję, swoje marzenia i uparcie dążyli do celu. Nie byłoby postępu i nowych technologii, bez wizjonerów, którzy kreują ścieżki, po których podąża nasza cywilizacja. Elektryczne samochody, ogromne odrzutowce, czy najnowocześniejsze smartfony. Wszystkie te udogodnienia, które są domeną XXI wieku, powstały między innymi dzięki takim firmom, jak ANSYS.

Symkom wraz z ANSYS dostarcza najbardziej innowacyjnym firmom oraz Startup’om na świecie oprogramowanie inżynierskie, które daje przepustkę do kreowania otaczającej nas rzeczywistości.

Symkom, Warszawa

Praca w Symkom

Dołączając do Symkom uzyskasz dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Wspólnie z nami będziesz poznawać najbardziej złożone środowisko inżynieryjne, jakim jest oprogramowanie ANSYS.

Dlaczego warto

W Symkom inwestujemy w pracowników, pomagamy im rozwijać się oraz utrzymać work-life balance. Nasi pracownicy są dla nas ważni, dlatego wspieramy ich rozwój poprzez roczne podsumowania, ciągły feedback, szkolenia oraz udział w profesjonalnych konferencjach i innych wydarzeniach.

Podejmij wyzwanie

Chcesz mieć wpływ na wygląd otaczającego Cię świata? Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć taką możliwość. Poznasz najbardziej innowacyjne firmy w Polsce. Nawiążesz kontakty ze Startup’ami z całej Europie.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres kariera@symkom.pl

Aktualne oferty pracy

 

Inżynier Sprzedaży (Application Engineer)

Inżynier sprzedaży jest odpowiedzialny za wykorzystanie wiedzy inżynierskiej do pomagania klientom w rozwiązywaniu złożonych problemów technicznych przy użyciu produktów oprogramowania ANSYS. Rola ta, kładzie nacisk na umiejętność komunikacji często trudnych zagadnień technicznych. Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w dziedzinie wytrzymałości oraz zmęczenia materiałów w odpowiednich obszarach zastosowań. Preferowani będą kandydaci, którzy mają dobre doświadczenie w komercyjnym oprogramowaniu symulacyjnym, takim jak ANSYS Mechanical lub podobne.

Lokalizacja

Warszawa/Gliwice

Obowiązki osoby zatrudnionej

 • Wsparcie techniczne klientów
 • Koordynacja działań technicznych w procesie sprzedaży
 • Prowadzenie zajęć szkoleniowych
 • Zaangażowanie w wewnętrznych inicjatywach firmy
 • Dyspozycyjność i chęć wyjazdów służbowych (krajowe i zagraniczne)

Wymagania

 • Komunikatywność
 • Doświadczenie w komercyjnym oprogramowaniu symulacyjnym (np. ANSYS Mechanical)
 • Wykszałcenie inżynierskie
 • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

 • Stabilne warunki zatrudnienia
 • Dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie
 • Szkolenia i możliwość rozwoju pod kątem technicznym
 • Udział w targach i konferencjach branżowych

Informacje dodatkowe

 • Prosimy o zawarcie pod dokumentem CV klauzuli: „Niniejszym oświadczam, iż zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych Symkom Leszek Rudniak z siedzibą w Warszawie, przy ul. Głogowej 24 (kod pocztowy: 02-639 Warszawa),w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Wskazuję, że dane osobowe podaję w sposób dobrowolny i oświadczam, iż są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o wszelkich przysługujących mi prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
 • Mile widziane będzie przesłanie innych dokumentów (certyfikatów etc.) potwierdzających umiejętności wskazane w CV

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kariera@symkom.pl. Do aplikacji poprosimy dostarczyć dane kontaktowe (mail lub telefon) do osób mogących wystawić referencje.

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy