Kariera

Cała otaczająca nas rzeczywistość to efekt ogromnej pracy tysięcy ludzi, którzy realizowali swoją pasję, swoje marzenia i uparcie dążyli do celu. Nie byłoby postępu i nowych technologii, bez wizjonerów, którzy kreują ścieżki, po których podąża nasza cywilizacja. Elektryczne samochody, ogromne odrzutowce, czy najnowocześniejsze smartfony. Wszystkie te udogodnienia, które są domeną XXI wieku, powstały między innymi dzięki takim firmom, jak ANSYS.

Symkom wraz z ANSYS dostarcza najbardziej innowacyjnym firmom oraz Startup’om na świecie oprogramowanie inżynierskie, które daje przepustkę do kreowania otaczającej nas rzeczywistości.

Praca w Symkom

Dołączając do Symkom uzyskasz dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Wspólnie z nami będziesz poznawać najbardziej złożone środowisko inżynieryjne, jakim jest oprogramowanie ANSYS.

Dlaczego warto

W Symkom inwestujemy w pracowników, pomagamy im rozwijać się oraz utrzymać work-life balance. Nasi pracownicy są dla nas ważni, dlatego wspieramy ich rozwój poprzez roczne podsumowania, ciągły feedback, szkolenia oraz udział w profesjonalnych konferencjach i innych wydarzeniach.

Podejmij wyzwanie

Chcesz mieć wpływ na wygląd otaczającego Cię świata? Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć taką możliwość. Poznasz najbardziej innowacyjne firmy w Polsce. Nawiążesz kontakty ze Startup’ami z całej Europie.

Aktualnie poszukujemy:

Menedżer Klientów Globalnych i Strategicznych

Forma Zatrudnienia: Umowa o pracę/zlecenie | Rodzaj Pracy: Hybrydowa | Miejsce Pracy: Warszawa/ Gliwice/ Kraków
Kompetentni i zaangażowani pracownicy odgrywają decydującą rolę w sukcesie Symkom. Kandydaci na to stanowisko powinni wyróżniać się komunikatywnością, łatwością nawiązywania kontaktów i talentem do budowania długofalowych relacji z nawet najbardziej wymagającym klientem. Do osiągnięcia celów przyda się również motywacja oraz orientacja na realizację zaplanowanych zadań.
Oferujemy:

  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami i technologiami: W firmie Symkom stawiamy na innowacyjne rozwiązania i postęp technologiczny. Jako Menedżer Klientów Globalnych i Strategicznych  będziesz mieć możliwość pracy  z najnowszymi narzędziami i technologiami dostępnymi na rynku CAE.
  • Wsparcie i szkolenia rozwojowe: Wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Dlatego oferujemy Ci dostęp do różnorodnych szkoleń, warsztatów i programów rozwoju umiejętności. Każdy człowiek zespołu będzie gotów służyć Ci wsparciem i mentorstwem, abyś mógł osiągnąć pełen potencjał w swojej karierze.
  • Środowisko pracy sprzyjające kreatywności i innowacji: W naszej firmie cenimy kreatywność i pomysłowość. Dajemy Ci przestrzeń do wyrażania swoich oryginalnych pomysłów i tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Będziesz pracować w zespole utalentowanych profesjonalistów, którzy inspirują się nawzajem i wspólnie dążą do osiągania sukcesów. Nasze otwarte i przyjazne środowisko pracy stwarza dogodne warunki do rozwijania się i realizowania swoich pomysłów oraz planów zawodowych.
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym: Wiemy, jak ważne jest zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Dlatego oferujemy elastyczność  i możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach.
  • Perspektywy rozwoju i awansu: Jako firma o dynamicznym rozwoju, dajemy Ci możliwość rozwoju zawodowego i awansu w naszej organizacji. Stawiamy na rozwój wewnętrzny i preferujemy promowanie pracowników z własnych szeregów. Jeśli wykazujesz zaangażowanie, osiągasz dobre wyniki i wykazujesz inicjatywę.

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów biznesowych w przydzielonej grupie klientów globalnych i strategicznych poprzez:
    • demonstrację rozwiązań technologicznych ANSYS w ramach spotkań z klientami (wizyty u klientów, telekonferencji),
    • efektywną komunikację wartości dodanej oferowanych produktów i usług,
    • wariantowe opracowanie ofert i propozycji handlowych,
    • prowadzenie dokumentacji i raportowanie wyników realizacji założonych planów ,
  • nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy, w tym:
    • rozwój współpracy z klientami firmy ANSYS pod kątem oferowanych rozwiązań technologicznych,
    • aktywny udział w targach i wydarzeniach branżowych,
  • efektywna współpraca wewnątrz zespołu firmy w tym w szczególności:
    • aktywny udział w działaniach marketingowych
    • koordynacja zadanych działań marketingowych oraz rozwoju rynku realizowanych na potrzeby klientów globalnych oraz strategicznych
    • planowanie szkoleń, warsztatów i seminariów wspierających zadania strategiczne w przydzielonej grupie klientów,
    • koordynacja wsparcia technicznego dla przydzielonych klientów firmy,
  • nadzór nad bezpieczeństwem danych elektronicznych, zachowanie poufności zgodnie z procedurami Symkom

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość wybranych technologii ANSYS,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub/i kompetencje handlowe,
  • doświadczenie zawodowe w pracy poza granicami kraju lub w korporacjach międzynarodowych działających na terenie kraju,
  • umiejętności analityczne, rozumienie zagadnień inżynieryjnych i technologicznych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • samodzielność w działaniu

CV wraz z klauzulą prosimy przesyłać na adres: office@symkom.pl

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres office@symkom.pl

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy

Top