Ruszyły zapisy do wiosennej edycji Akademii Symulacji Komputerowej Symkom. To kolejna odsłona kursów online pozwalających na zdobycie nowych kompetencji w obsłudze oprogramowania Ansys. Kurs otwarty jest zarówno do początkujących, jak i do zaawansowanych użytkowników oprogramowania Ansys. Wygodna formuła online i bardzo atrakcyjna cena, sprawiają, że Akademia jest obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę z zakresu symulacji.

Udział w Akademii Symulacji Komputerowej Symkom to:

  • nowe kompetencje w zakresie symulacji komputerowej

  • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas praktycznych ćwiczeń

  • warsztaty w bardzo atrakcyjnych cenach

  • zdobycie wiedzy bez potrzeby podróżowania

Tematyka szkoleń podczas Akademii Symulacji

Agenda szkoleń została skonstruowana tak, aby można było wybrać tylko interesujące daną osobę zagadnienia. Przez miesiąc trwania Akademii zostaną poruszone tematy z zakresu: Ansys SpaceClaim Direct Modeler, Ansys Meshing, Ansys Fluent Meshing, Ansys Fluent, Ansys Maxwell, Ansys SIwave, Ansys Mechanical

Ponadto zagadnienia związane z: modelowaniem mieszalników, kompozytów i wykorzystaniem symulacji w Additive Manufacturing.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni i certyfikowani przez Ansys trenerzy: Sylwester Tudruj, Mateusz Będkowski, Marek Szymczak, Maciej Szudarek, Wojciech Danek i Konrad Kamieniecki.

Akademia Symulacji Komputerowej Symkom trwa od 18 maja do 18 czerwca. Agenda i zapisy możliwe są na stronie Akademii