Symkom CONFERENCE 2023 - jesteś już zapisany?

Serdecznie zapraszamy na Symkom CONFERENCE 2023 – coroczne spotkanie użytkowników oprogramowania firmy ANSYS, które odbędzie się 17 listopada 2023 roku. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi będziemy omawiać najważniejsze i najciekawsze zagadnienia związane z symulacjami komputerowymi.

W agendzie spotkania zostały zaplanowane poniższe zagadnienia:

  • Nowości w produktach ANSYS, 
  • Analizy termiczne i optymalizacja urządzeń elektrycznych, 
  • Modelowanie zagadnień optycznych, 
  • Dobór materiałów wspomagany komputerowo, 
  • Modelowanie zagadnień szybkozmiennych, 
  • Narzędzia do planowania misji kosmicznych.

To tylko niektóre z planowanych prezentacji umieszczonych w blokach poświęconych analizom przepływowych, mechanicznych, elektromagnetycznych, systemowych, optycznych i inżynierii kosmicznej. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezentacje przygotowane przez specjalistów Symkom oraz firmy tworzące nowatorskie rozwiązania. Będą Państwo mogli spotkać m.in. przedstawicieli firm Intel, Famet oraz Hitachi.

Gdzie będzie odbywać się spotkanie?

Tegoroczna edycja będzie odbywała się zarówno w formule online jak i stacjonarnie. Zdalny udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pozwala na komfortowe uczestnictwo z dowolnie wybranego miejsca. Osoby które zdecydują się na udział stacjonarny zapraszamy do hotelu InterContinental w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49. Udział stacjonarny wiąże się z opłatą 550 zł netto. Warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja. Więcej szczegółów znajdą Państwo na tej stronie.

Symkom CONFERENCE 2023 startuje 17 listopada o godz. 9.00 i jest wydarzeniem w formule hybrydowej. Aby wziąć udział w spotkaniu, konieczna jest rejestracja, w tym celu prosimy przejść na dedykowaną stronę konferencji.