Baner aktywator innowacji

Z ogromną radością ogłaszamy, że firma Symkom została oficjalnie partnerem inkubatora Aktywator Innowacji.

To świetna informacja zwłaszcza dla młodych przedsiębiorców, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w branży nowych technologii. Instytucja inkubatora to wyjątkowa okazja dla małych i średnich przedsiębiorstw, aby rozwinąć swój biznesplan i połączyć się z inwestorami.

Ważną cechą inkubatorów technologicznych jest to, że są one otwarte dla firm na wszystkich etapach wzrostu i rozwoju. Inkubator technologiczny wspiera rozwój nowych pomysłów biznesowych poprzez zapewnienie mentoringu, usług biznesowych i powiązań finansowych.

 

Aktywator Innowacji w swoich działaniach skupia się głównie na start-up’ach z sektora tzw. “twardych technologi” np. Projektowanie maszyn, Robotyka, Internet rzeczy, Autonomiczne systemy mobilne, Systemy energetyczne i wiele więcej.

Logo_Innovation_Activator

Płaszczyzną naszej współpracy jest ANSYS Startup Program, dzięki któremu początkujące przedsiębiorstwa mają możliwość zakupu licencji oprogramowania ANSYS na bardzo korzystnych warunkach.

Dzięki naszej współpracy Aktywator Innowacji może zaoferować swoim podopiecznym, dodatkowe możliwości rozwoju produktów, poprzez preferencyjny dostęp do oprogramowania ANSYS, które znacząco ułatwiają wprowadzać na rynek konsumencki nowoczesną technologię.