Umiejętność sprawnego posługiwania się programami do symulacji komputerowej to dla młodego inżyniera klucz do optymalizacji w prowadzonych projektach, a w przyszłości przepustka do lepszej pracy.

Dlatego też od wielu lat wspieramy środowisko kół studenckich w programie Ansys Academic. W tym roku przygotowaliśmy dla jego uczestników cykl warsztatów pn. “Letnia Akademia Symulacji”. Składają się na nią warsztaty o różnym poziomie zaawansowania, których uczestnicy będą mogli poznać i sprawdzić się w obsłudze programów Ansys.

Udział w Akademii jest całkowicie bezpłatny. Studenci mogą wziąć udział we wszystkich proponowanych warsztatach lub tylko kilku. Zajęcia poprowadzą eksperci Symkom z modelowania numerycznego: dr inż. Wojciech Danek, dr inż. Adam Piechna, dr inż. Maciej Szudarek, dr inż. Konrad Kamieniecki, dr inż. Mateusz Będkowski. 

Program skierowany jest do uczestników programu Ansys Academic. 

Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na dedykowanej stronie. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie znajdującego się tam formularza rejestracyjnego.