Formuła trzeciej Edycji Symkatonu pozostaje niezmienna.

Dnia 1 czerwca 2024 ogłosimy zadanie eliminacyjne, na którego opracowanie i przesłanie wyników będziecie mieli czas aż do 1 września 2024. Zadanie będzie zawierało szczegółowe kryteria, na podstawie których wyłonimy 10 najlepszych zespołów.
Finał konkursu odbędzie się 26-27 września 2024 na wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Podczas zadania finałowego, które pozostanie niespodzianką do chwili rozpoczęcia konkursu, będziecie mieli tradycyjnie 24 godziny na jego rozwiązanie – wykonanie symulacji z pomocą środowiska Ansys, wydruk na drukarkach 3D i testy w laboratorium pod okiem jury.

To wyjątkowa okazja na sprawdzenie swoich umiejętności i wykorzystanie ich w praktyce.

Laureaci zostaną uhonorowani oraz zostanie wręczona Nagroda Główna podczas corocznej konferencji użytkowników Ansys organizowanej przez Symkom.

Dziękujemy Firmie Redor Sp. z o.o. oraz Instytut Bezpieczeństwa Technicznego Sp. z o. o. za ufundowanie tegorocznej nagrody pieniężnej, która wynosiła 12 000 tys. złotych.

poprzednia edycja Symkatonu

Dołącz do wydarzenia!

Zarejestruj się już teraz na Symkaton 3.0!

  Akceptuję regulamin konkursu Symkaton* Zobacz regulamin konkursu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych przez Symkom sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie. *

  Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Symkom zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.)*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym przez Symkom z siedzibą w Warszawie przy ul. Głogowej 24 w celach marketingowych i promocyjnych.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres office@symkom.pl

  Pola oznaczone * są obowiązkowe

  Po więcej informacji zapraszamy do informacji o naszej polityce prywatności.