Zapraszamy na kompleksowe, bezpłatne webinarium na temat symulacji inżynieryjnej planowania misji kosmicznych. W przeciągu dwóch godzin uczestnicy poznają kluczowe etapy planowania, typowe problemy i metody ich rozwiązywania. Praktyczną wiedzę podczas 5 paneli przekażą eksperci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem z branży.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie z planowania inżynierii misji kosmicznych?

Założeniem spotkania jest przekazanie wiedzy na temat zagadnień w kontekście inżynierii planowania misji. Uczestnicy poznają szereg podejść do budowy modelu numerycznego zarówno w zakresie uproszczonych metod inżynierskich, jak i rozbudowanych modeli wielofazowych.

Dzięki udziałowi w webinarze zyskasz wiedzę na temat:

  • Zasad inżynierii misji — jak planować i realizować misje kosmiczne. Uczestnicy poznają kluczowe etapy planowania, typowe problemy i metody ich rozwiązywania.

  • Optymalizacji procesów — jak korzystać z narzędzi do optymalizacji procesów projektowania i planowania misji kosmicznych oraz jak identyfikować obszary, które można zoptymalizować w celu zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów.

  • Zwiększenia wydajności — podczas webinarium uczestnicy zdobędą wiedzę na temat najnowszych technologii i praktyk związanych z inżynierią misji. W rezultacie będą w stanie zwiększyć wydajność swoich operacji i podejmować bardziej świadome decyzje.

Dla kogo jest szkolenie “Advancement in space mission planning technology”

Webinar skierowany jest do osób, które na co dzień pracują w zakresie planowania misji kosmicznych oraz technologi z nimi związanymi. Są to m.in:

  • Inżynierowie systemów kosmicznych i misji

  • Liderzy działów technicznych

  • Inżynierowie ds. badań i rozwoju

Agenda oraz zapisy na webinar “Advancement in space mission planning technology” są już dostępne na dedykowanej stronie.