Akademicki Serwer Krajowy jest projektem opracownym wspólnie z Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. Jego celem jest dostarczenie możliwości i narzędzi do prowadzenia zaawansowanych prac obliczeniowo-analitycznych przez instytucje akademickie i naukowe.
Aby w pełni zaprezentować potencjał i odpowiedzieć na Państwa pytania, zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący rozwiązań, które przygotowaliśmy specjalnie na potrzeby uczelni i placówek naukowych.
Licencja Kampus, w ramach ASK, to możliwość korzystania z oprogramowania firmy Ansys – światowego lidera w dziedzinie symulacji numerycznych, bez potrzeby kupowania wybranych licencji. Wystarczy, że uczelnia dołączy do programu, a dostęp do zasobów otrzyma pracownik naukowy, doktorant lub student. Oprogramowanie może być wykorzystywane zarówno do projektów badawczych jak i prowadzenia zajęć dydaktycznych.
Dlaczego warto dołączyć do ASK?
-
bardzo atrakcyjna cena, wynikająca z ekonomii skali oraz współdziałania większości technicznych ośrodków akademickich w Polsce
-
dostęp do większości aplikacji z rodziny Ansys, w szczególności tych, które nie wchodzą w skład podstawowych licencji akademickich
-
brak konieczności przeprowadzenia indywidualnych procedur przetargowych
-
praktycznie nieograniczona ilość licencji dydaktycznych i równoległych
-
możliwość skorzystania z zasobów infrastruktury obliczeniowej ICM (16 000 rdzeni)
Do udziału w webinarze zapraszamy zarówno osoby, które nie korzystają jeszcze z oprogramowania Ansys, jak i wieloletnich uczestników programów akademickich. Przedstawione zostaną zarówno nowości, zmiany jak i korzyści oraz warunki przystąpienia do programu.
BEZPŁATNY WEBINAR
ANSYS – wszystko, co dobrze wiedzieć o Licencjach Akademickich
DATA
19 kwietania 2023 | godzina 10:00
AGENDA
- Misja i wizja rozwoju Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW
- Rozwiązania licencyjne dla klientów akademickich – pytania i odpowiedzi
- Start z Ansys – licencje dla studentów i kół naukowych