Serdecznie zapraszamy na Symkom CONFERENCE 2021 – coroczne spotkanie użytkowników oprogramowania firmy ANSYS, które odbędzie się 19 listopada 2021. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi będziemy omawiać najważniejsze i najciekawsze zagadnienia związane z symulacjami komputerowymi. 

W agendzie spotkania znajdują się tematy z zakresu symulacji przepływów, analiz mechanicznych, elektromagnetycznych, systemowych i optycznych. Porozmawiamy m.in. o rozwiązaniach dla wdrożeń technologii wodorowych, elektronicznie sterowanych szykach antenowych w przestrzeni kosmicznej, skutecznym modelowaniu procesów mieszania czy możliwościach jakie daje połączenie Ansysa i języka Python. 

Zapraszamy do udziału, aby:

  • poznać nowości i nieoczywiste zastosowania oprogramowania Ansys

  • dowiedzieć się jak wykonywać efektywne analizy cieplno-przepływowe oraz modelować procesy mieszania

  • poznać sposoby doboru optymalnych materiałów do projektów

  • dowiedzieć się jak wspomóc projektowanie niezawodnych komponentów elektronicznych

  • dowiedzieć się jak symulacje wspierają projektowanie samochodów nowej generacji

Duża część programu tegorocznej konferencji wypełniona jest prezentacjami naszych Klientów i partnerów biznesowych. Celem tego działania jest podzielenie się doświadczeniami, przekazanie praktycznych informacji z pierwszej ręki i zachęta do  dyskusji.

Wystąpienia przygotowują goście z firm: Ansys, Aptiv, Blom Maritime, Famet, ICM przy Uniwersytecie Warszawskim,  Instytutu Lotnictwa przy Sieci Badawczej Łukasiewicz, Instytutu Techniki Budowlanej, Narodowego Centrum Badań Jądrowych, Novasell, Techsoft, TG Yachts, Thorium Space, Topologic Consulting, a także Politechniki Śląskiej i Warszawskiej.

Zapraszamy!

Symkom CONFERENCE 2021 odbędzie się 19 listopada o godz. 9.00 i jest wydarzeniem bezpłatnym.

Aby poznać szczegóły prosimy kliknąć w przycisk