Zapisy ruszyły! Zapraszamy do udziału w Symkom CONFERENCE 2020 – bezpłatnym i wirtualnym wydarzeniu o najważniejszych i najciekawszych zagadnieniach związanych z symulacją komputerową.

W agendzie spotkania znajdują się tematy z zakresu symulacji przepływów, analiz mechanicznych, elektromagnetycznych i systemowych. Porozmawiamy o pojazdach autonomicznych i transporcie przyszłości, modelowaniu wybuchów czy badaniach komputerowych oraz ich wpływie na organizm człowieka. Przekażemy praktyczne informacje oparte o wiedzę oraz doświadczenie specjalistów.

Gośćmi konferencji będą eksperci z firm: Ansys, Aptiv, Nevomo (dawniej Hyper Poland), Redor, IBT Ex Solution oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do rejestracji, aby:

  • dowiedzieć w jaki sposób symulacja komputerowa pozwala efektywniej i szybciej prowadzić prace projektowe w niemal każdej branży

  • skuteczniej modelować przepływy z reakcjami chemicznymi

  • sprawdzić jak symulacje numeryczne są wykorzystywane do przewidywania zdarzeń krytycznych w przemyśle 

  • poznać narzędzia do analizy jakości dźwięku i diagnostyki akustycznej

  • dowiedzieć się jakie problemy inżynierii medycznej rozwiązuje zastosowanie symulacji

  • zapoznać się z zastosowaniem modeli zredukowanych w przemyśle elektroenergetycznym 

Konferencja on-line

Przygotowując spotkanie dołożyliśmy starań, aby pomimo zmienionej formuły, zachować charakter naszych spotkań z poprzednich lat. Zdecydowaliśmy się także na modyfikację agendy: tegoroczne wydarzenie, po zakończeniu wspólnej dla wszystkich części początkowej, w dalszych etapach przebiegnie w 2. wirtualnych pokojach. Każdy z uczestników będzie mógł dowolnie między nimi przechodzić. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu udział w aż 25 prezentacjach! 

Symkom CONFERENCE 2020 odbędzie się 20 listopada. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na dedykowanej stronie. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie znajdującego się tam formularza rejestracyjnego.