Symkom PRz

     Miło nam poinformować, że w dniu 1 lutego 2019 nawiązaliśmy stałą współpracę z Politechniką Rzeszowską im. I. Łukasiewicza. Dzięki naszemu porozumieniu  studenci Politechniki Warszawskie zyskają wiele nowych możliwości.

Politechnika Rzeszowska logo

Nasze partnerstwo to przede wszystkim dodatkowe możliwości dla studentów z Rzeszowa. Firma Symkom, wraz ze swoimi ekspertami z zakresu symulacji numerycznej, będzie organizowała nieodpłatne spotkania, na których będą omawiane zagadnienia związane z symulacją numeryczną w środowisku ANSYS.

Na sotkaniu obecni byli Dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, Prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką, Dr inż. Marek Szumski (Politechnika Rzeszowska), Dr inż. Leszek Rudniak (prezes Symkom), Dr inż. Maciej Ginalski (Symkom) i Joanna Patejuk (Symkom).

Do współpracy zostanie zaangażowany portal stworzony przez Politechnikę Rzeszowską – Inżynier od zaraz, który jest platformą łączącą świat biznesu i młodych zdolnych ludzi, którzy są na początku swojej kariery zawodowej.

Inżynier od zaraz

To właśnie w tym miejscu, będą ukazywały się wszystkie informacje o wspólnie organizowanych spotkaniach i eventach edukacyjnych dla studentów PRz. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich studentów do rejestracji na w portalu.