Szkolenia grupowe w Wiosennej Odsłonie

Szkolenia grupowe to seria spotkań przygotowana przez specjalistów Symkom dzięki której zdobędziesz nowe kompetencje w zakresie symulacji komputerowej, wiedzę jak weryfikować swoje pomysły, oraz zostaną przedstawione przypadki wykorzystania symulacji na praktycznych przykładach.

Udział w Akademii Symulacji Komputerowej Symkom to:

  • nowe kompetencje w zakresie symulacji komputerowej
  • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas praktycznych ćwiczeń
  • warsztaty w bardzo atrakcyjnych cenach
  • zdobycie wiedzy bez potrzeby podróżowania

Co znajduje się w agendzie spotkania?

Podczas kursu poruszane będą zarówno zagadnienia dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania. Każdy sam wybiera zakres tematyczny, w którym chce brać udział. Wygodna formuła wirtualna pozwala na włączenie się w kurs z dowolnego, wybranego przez siebie miejsca (w pracy, na uczelni, z domu).

Limitowana liczba uczestników w modułach (do 10 osób) daje pewność, że wszystkie zagadnienia zostaną gruntownie omówione. Szkolenia prowadzone będą w programach: Ansys SpaceClaim, Ansys Meshing, Ansys Fluent Meshing, Ansys Fluent, Ansys Maxwell, Ansys SIwave, Ansys Mechanical, Ansys ACP, Motor-CAD.

Zajęciami pokierują doświadczeni, certyfikowani przez Ansys trenerzy: Wojciech Danek, Kacper Wagner, Marek Szymczak, Michał Szulborski, Kamila Kotowska, Maciej Borek i Krzysztof Wiński.

Akademia Symulacji Komputerowej Symkom trwa od 20 maja do 14 czerwca.
Agenda i zapisy możliwe są na stronie Akademii.

Obserwuj nas

linkedin-button
facebook-button
youtube-button