Jak symulacje wspomagają technologie wojskowe? - dowiedz się więcej na sympozjum.

Modelowanie platform lotniczych i satelitarnych oraz sensorów i środków łączności, analizy wykonalności i skuteczności realizacji zadań, symulacje wybuchów – to tylko część zagadnień, które zostaną omówione podczas nadchodzącego wydarzenia “Symulacja w Technologiach Wojskowych”. Uczestnicy poznają szereg podejść i praktycznych zastosowań symulacji numerycznych, pozwalających na oszczędność czasu i kosztów, bezpieczne badanie i testowanie różnych aspektów systemów wojskowych i elastyczność w dostosowaniu do panujących warunków.

Dlaczego warto zapisać się na seminarium poświęcone symulacji w Technologiach Wojskowych?

Program został opracowany ściśle pod kątem osób, które tworzą innowacje w przemyśle zbrojeniowym. W agendzie spotkania zostało zaplanowane 8 prezentacji, a wykłady poprowadzą specjaliści z zakresu symulacji komputerowej z firmy Symkom oraz eksperci, którzy na co dzień stają przed wyzwaniami branży.

Uczestnik szkolenia:

  • zyska praktyczną i przekładającą się na poprawę wyników wiedzę przydatną w pracy przy projektach militarnych,
  • pozna przykłady jak weryfikować efektywność proponowanych rozwiązań przed etapem prototypowania,
  • pozna rozwiązania w zakresie planowania misji, sensoryki, elektromagnetyzmu, analiz szybkozmiennych i przepływowych.

Do kogo skierowana jest Sympreza pt.: “Symulacja w Technologiach Wojskowych”?

Sympozjum skierowane jest do osób, które na co dzień pracują z technologiami wojskowymi. Zwłaszcza do pracowników wojskowych zarówno w dziale technicznym, jak i operacyjnym, inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem w dziedzinie technologii wojskowych oraz przedstawicieli przemysłu firm i przedsiębiorstw działających w branży obronnej.
Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na dedykowanej stronie. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie znajdującego się tam formularza rejestracyjnego.

Obserwuj nas

linkedin-button
facebook-button
youtube-button