Tegoroczne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS odbyło się w Hotelu Bristol w Warszawie. Motywem przewodnim konferencji była prezentacja najnowszej wersji oprogramowania ANSYS 2019 R3.

Impreza, jak zwykle przyciągnęła wielu sympatyków i użytkowników tego oprogramowania.

Symkom CONFERENCE, to okazja do nawiązania kontaktów z użytkownikami oprogramowania ANSYS. Co roku na konferencji można spotkać przedstawicieli firm i uczelni, którzy prezentują swoje osiągnięcia i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Takie spotkania pogłębiają wiedzę i tworzą nowe relacje partnerskie.

Podczas konferencji uczestnicy mają okazję wysłuchać szeregu wykładów, które odnoszą się do zastosowań symulacji numerycznych oraz nowościach w oprogramowaniu ANSYS. Uczestnicy konferencji zapoznali się z najnowszą wersją ANSYS 19.3 i jej możliwościami w analizach przepływowych, mechanicznych, elektromagnetycznych, oprogramowania wbudowanego i generatocji siatki.

Goście konferencji na co dzień zmagający się z wyzwaniami w ramach swoich badań w nauce i przemyśle, oraz pracownicy Symkom zaprezentowali m.in. jak analizy numeryczne wspierają proces projektowania baterii, modelowania procesów elektrochemicznych, programowaniu funkcji własnych użytkownika i ich wykorzystania, oraz innych zagadnień dotyczących symulacji.

Cerber photo

Uczestnicy konferencji mieli okazje zobaczyć bolid CMS-06, który został zbudowany przez studentów z CERBER MOTORSPORT z Politechniki Białostockiej. Jest dla nas bardzo istotne, aby promować młodych pasjonatów. Między innymi dlatego firma ANSYS stworzyła specjalne programy, dzięki którym studenci mogą realizować swoje marzenia o projektowaniu technologii przyszłości.

 

Więcej informacji znajduje się w zakładkach:

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i mamy nadzieję spotkać się z Państwem również w przyszłym roku.

logos