3 edycja Symkatonu - rejestracja trwa

Z dniem 1 kwietnia ruszyła już 3 edycja konkursu dla młodych inżynierów.
Symkaton to okazja dla aspirujących studentów Politechnik i Uczelni wyższych o profilu technicznym, na zdobycie nowych umiejętności, nawiązanie cennych kontaktów oraz by stanąć na wysokości zadania.

Zasady udziału w Symkatonie

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie realizowanym zdalnie, do zaprojektowania będzie“haka” zdolnego utrzymać jak największy ciężar, którego działanie zostanie sprawdzone w laboratorium znajdującym się na wydziale WEiP AGH. Zgłoszenia wraz z projektem można nadsyłać do 1 czerwca 2024 r. Do drugiego etapu zostanie zaproszonych 10 drużyn, które otrzymały najwyższą liczbę punktów w zadaniu pierwszym. Przedmiot zadania jest tajemnicą, zostanie wyjawiony, dopiero w dniach, w których odbędzie się drugi etap, czyli 26 i 27 września.

Do konkursu zaproszeni są wszyscy studenci studiów inżynierskich i magisterskich. Wystarczy dobrać się w 2-3 osobowy zespół, przesłać zgłoszenie poprzez stronę: i… działać!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zarejestruj zespół

Wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na dedykowanej stronie. Po weryfikacji zgłoszenia zespołu zostanie dostarczony szczegółowy opis zadania kwalifikacyjnego. Czas na wykonanie go mija 1 czerwca!

2. Wykonaj projekt

Miej pewność że twoje zadanie konkursowe zostanie wykonane przy użyciu oprogramowania ANSYS.

3. Prześlij zadanie

Umieść wykonane zadanie na dedykowanym dla twojego zespołu dysku.

Dołącz do wydarzenia! Zarejestruj się i dowiedz więcej na temat Symkatonu.

Poprzednie edycje

Edycja 2023

Symkaton-logo_regular

Edycja 2022

Obserwuj nas

linkedin-button
facebook-button
youtube-button