Idzie jesień, wraca Akademia Symulacji Komputerowej Symkom. Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń grupowych online, podczas których doświadczeni użytkownicy oprogramowania Ansys przekażą wiedzę z zakresu wykonywania zadań z analiz przepływowych, mechanicznych i elektromagnetycznych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w Akademii Symulacji Komputerowej Symkom to:

  • nowe kompetencje w zakresie symulacji komputerowej

  • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas praktycznych ćwiczeń

  • warsztaty w bardzo atrakcyjnych cenach

  • zdobycie wiedzy bez potrzeby podróżowania

Jaki jest program Akademii Symulacji?

Podczas kursu poruszane będą zarówno zagadnienia dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania. Każdy sam wybiera zakres tematyczny, w którym chce brać udział. Wygodna formuła wirtualna pozwala na włączenie się w kurs z dowolnego, wybranego przez siebie miejsca (w pracy, na uczelni, z domu). Limitowana liczba uczestników w modułach (do 8 osób) daje pewność, że wszystkie zagadnienia zostaną gruntownie omówione.

Szkolenia prowadzone będą w programach: Ansys SpaceClaim Direct Modeler, Ansys Meshing, Ansys Fluent Meshing, Ansys Fluent, Ansys Maxwell, Ansys SIwave, Ansys Mechanical, Motor-CAD.

Zajęciami pokierują doświadczeni, certyfikowani przez Ansys trenerzy: Sylwester Tudruj, Mateusz Będkowski, Marek Szymczak, Maciej Szudarek, Konrad Kamieniecki i Michał Szulborski.

Akademia Symulacji Komputerowej Symkom trwa od 14 września do 8 października. Agenda i zapisy możliwe są na stronie Akademii