Zacieśniamy współpracę z Politechniką Krakowską! Podsumowaniem dotychczasowych i wyrazem planów na przyszłość jest podpisanie umowy o długotrwałej współpracy między Symkom a krakowską uczelnią.

Umowę w tej sprawie sygnowali prorektor ds. nauki PK prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, dyrektor Centrum Doskonalenia Badań Naukowych PK prof. dr hab. inż. Paweł Ocłoń oraz prezes  Symkom dr inż. Leszek Rudniak i dyrektor dr inż. Maciej Ginalski.

W ramach nawiązanej relacji podjęto już pierwsze wspólne działania. Politechnika Krakowska, zakupiła dostęp do kompleksowego zestawu licencji Ansys. Dotyczy to zarówno licencji akademickich (do działań dydaktycznych i badawczych), jak i komercyjnych (na realizowanie przez uczelnię projekty dla firm). Wszystkie licencje mają bardzo szeroki zakres. Do pakietu licencji dołączony został także cykl szkoleń dla pracowników.

umowa_o_wspolpracy_symkom_i_politechnika_krakowska

Szkolenia dla pracowników Politechniki Krakowskiej

Aby pracownicy politechniki mogli zapoznać się z oprogramowaniem do symulacji zorganizowane zostały bezpłatne warsztaty, które cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że planowane jest przeprowadzenie kolejnych. 

Ruszyła już strona umożliwiające wczesne zapisy na te szkolenia. Po szczegóły zapraszamy, na tę stronę: https://symkom.pl/szkolenia-z-analizy-numerycznej-w-srodowisku-ansys-cz-2/

Na zdjęciu: Aleksandra Wójcik-Czochrowska, dr hab. inż. Paweł Ocłoń, prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, dr inż. Leszek Rudniak, dr inż. Maciej Ginalski, Barbara Kaźmierczak