“Praktycznie przekazywana wiedza i przystępnie prowadzone zajęcia”, “wysoki poziom merytoryczny”, “oceniam 10/10”. Tak o szkoleniu “Anteny – pełny zasięg” mówią jego uczestnicy. Uruchomiliśmy właśnie zapisy na kolejną edycję zajęć.

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów ds. analiz wysokich częstotliwości, pracowników działów technicznych i działów R&D.  Osób, które pracują przy projektach związanych z antenami i szykami antenowymi.

Symulacja anten – szkolenie

5-modułowe szkolenie w sposób kompleksowy i spójny pokazuje w jaki sposób symulacja pomaga w rozwiązywaniu problemów m.in. z integracją anten, efektywną komunikacją czy analizami sprzężonymi lub parametrycznymi.

Limitowana liczba uczestników (tylko 8) oraz doświadczony prowadzący (dr inż. Marek Szymczak), gwarantują gruntowne przeanalizowanie omawianych kwestii i wyposażenie uczestników kursu w przydatne umiejętności. 

Kurs poprowadzą eksperci w zakresie analiz przepływowych, energetyki oraz bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Zajęcia będą zawierały elementy teorii oraz praktyczne ćwiczenia.

Szkolenie rusza 1 czerwca 2022 r. Agenda i szczegóły dostępne są na stronie.

Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na dedykowanej stronie. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie znajdującego się tam formularza rejestracyjnego.