Jak dużo wiesz o Ansys Mechanical? To stale rozwijane narzędzie wykonujące analizy wytrzymałościowe, termiczne, zmęczeniowe i związane z analizą drgań. Już 2 grudnia Ansys zaprasza na bezpłatną ekspercką konferencję online na temat najnowszych osiągnięć technologicznych programu i zapowiedzi rozwoju tej platformy.

Na to wydarzenie zapraszamy inżynierów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności związane z symulacją komputerową czy wykonujących analizy złożonych procesów. Program spotkania zaciekawi również takich, którzy dopiero zdobywają doświadczenie w zakresie modelowania numerycznego.

Podczas Level up każdy będzie mógł uczestniczyć w aż 12 prezentacjach dotyczących symulacji w Ansys Mechanical. Ponadto przygotowane po wystąpieniach sesje pytań i odpowiedzi dają możliwość rozmowy z doświadczonymi inżynierami firmy Ansys oraz zaproszonymi gośćmi.

Zapisz się na Level up:

  • poznaj oszczędzające czas pracy możliwości związane z generacją skryptów oraz automatyzacją powtarzających się czynności

  • dowiedz się jak zmniejszyć masę produktu za pomocą metod optymalizacji strukturalnej

  • zweryfikuj czy twój produkt będzie działał w świecie rzeczywistym

Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia o godz. 19:00. Jest bezpłatne dla wszystkich uczestników. Zapisy możliwe są na tej stronie wydarzenia