Rozpoczynamy zapisy na szkolenia grupowe – Jesienna Akademia Symulacji Komputerowej. To doskonała okazja dla wszystkich pasjonatów symulacji oraz osób pragnących zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze symulacji komputerowej.

JASK potrwa od 2 do 24 października 2023.

Dlaczego warto wziąć udział?

Rozbudowanie umiejętności: Uczestnictwo w akademii umożliwia zdobycie nowych kompetencji związanych z modelowaniem numerycznym zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym

Ekspercka kadra: Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie symulacji komputerowej, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

Praktyczne ćwiczenia: Uczestnicy będą pracować w kameralnych grupach (limit 8 osób), co umożliwi dokładne rozwiązywanie problemów w zespole oraz tworzenie innowacyjnych projektów symulacyjnych.

Dostęp oraz atrakcyjna cena: Cena równa zdobytej wiedzy, a szkolenie może zostać odbyte z każdego miejsca na ziemi.

Kto może wziąć udział?

Jesienna Akademia Symulacji Komputerowej jest otwarta dla wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia. W programie przewidziane są zarówno zajęcia dla początkujących, jak i zaawansowanych, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jak się zapisać?

Zapisy na Jesienną Akademię Symulacji Komputerowej są już otwarte. Aby się zapisać lub uzyskać więcej informacji na temat programu, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty.

Czym jest Jesienna Akademia Symulacji Komputerowej?

JASK to kolejna odsłona szkoleń grupowych w formule online. Jest to seria intensywnych modułów poświęconych zarówno wprowadzeniu oraz rozwijaniu umiejętności już zaawansowanych uczestników w świecie symulacji komputerowej.

 

W tej edycji zostaną Państwo przeprowadzeni przez bloki tematyczne:

  • Blok szkoleń z zakresu pracy z geometrią i generacją siatki
  • Blok przepływowy
  • Blok mechaniczny
  • Blok elektromagnetyczny niskich częstotliwości
  • Blok elektromagnetyczny wysokich częstotliwości
  • Blok szkoleń zaawansowanych

Co dla Was zaplanowaliśmy?

Program składa się z 16 modułów, z których każdy trwa 3 godziny. Szeroka tematyka pozwala na dobór interesujących tematów w indywidualny sposób. Dzięki ograniczonej liczbie uczestników podczas spotkania trenerzy będą w stanie gruntowanie omówić wszelkie poruszone zagadnienia.

 

Zajęcia poprowadzą doświadczeni i certyfikowani przez Ansys szkoleniowcy: mgr inż. Kacper Wagner, dr inż. Maciej Szudarek, dr inż. Marek Szymczak, mgr inż. Michał Szulborski, dr inż. Wojciech Danek, mgr inż. Krzysztof Wiński, mgr inż. Maciej Borek

Zapraszamy do wzięcia udziału!