53. Pokazy lotnicze w Paryżu odbędą się w dniach 17-23 czerwca, są one najważniejszym wydarzeniem tego typu w całym roku. Firmy z przemysłu obronnego i lotniczego stoją przed wyzwaniami w zakresie transformacji cyfrowej i inżynierii cyfrowej. Rozwiązania do symulacji numerycznych w oprogramowaniu ANSYS mogą pomóc Ci stawić czoło tym wyzwaniom.

Spotkaj nas na stanowisku ANSYS  B52-Hala 4

Goście specjalni

 • null
  Ajei Gopal

  ANSYS President
  and Chief Executive Officer

 • null
  Prith Banerjee

  ANSYS Chief Technical Officer

 • null
  Rick Mahoney

  ANSYS Senior Vice President of Worldwide Sales

 • null
  Eric Bantegnie

  ANSYS Vice President
  Systems Business Unit

 • null
  Paolo Colombo

  ANSYS Aerospace & Defense
  Global Industry Director

 • null
  Alexander Duesener

  ANSYS EMEA
  Vice President

Obszar demonstracyjny

Odwiedź stoisko ANSYS, aby dowiedzieć się w jaki sposób nasze narzędzia do symulacji numerycznej mogą pomóc Twojej firmie rozwiązać wyzwania projektowe i rozwinąć innowacyjne produkty.

Wydajność inżynieryjna

ANSYS przyspiesza digitalizację dzięki wiodącym w branży zintegrowanym multidyscyplinarnym, mulitifizycznym rozwiązaniom symulacyjnym wdrożonym na dostosowywalnej, otwartej i skalowalnej platformie. W połączeniu z zarządzaniem danymi i procesami symulacyjnymi, dostępem do chmury i zasobami HPC oraz usługami największej na świecie grupy ekspertów ds. Symulacji, użytkownicy oprogramowania ANSYS mogą szybciej wprowadzać innowacje, przy niższych kosztach i używając mniej zasobów.

Zaprojektuj bardziej oszczędne i przyjazne dla środowiska samoloty

Od projektu silnika do adaptacyjnej produkcji i optymalizacji aerodynamicznej, symulacje numeryczne w oprogamowaniu ANSYS napędzają cyfrową transformację, umożliwiając firmom z branży lotniczej zrewolucjonizowanie układów napędowych, zmniejszenie masy i oporu w celu stworzenia bardziej przyjaznych środowisku produktów o niższym zużyciu paliwa.

Przyspieszenie innowacji w dziedzinie technologii obronnych

Wielowymiarowe i multidyscyplinarne rozwiązania ANSYS wytyczą nową, opartą na symulacji ścieżkę rozwoju produktów – od pomysłu do eksploatacji, umożliwiając testowanie, walidację, produkcję i modernizację technologii szybciej i przy znacznie niższych kosztach niż u konkurencji.

Optymalizuj procesu konserwacji, naprawy i remontów (MRO)

ANSYS przyspiesza cyfrową transformację procesu MRO (Maintenance, Repair & Overhaul) dzięki wdrożeniu opartych na modelach wirtualnych replik (digital twin), które dają możliwość dogłębnego poznania stanu produktu. Żadna inna forma analizy nie daje tylu możliwości przy planowaniu konserwacji, maksymalizacji oszczędności kosztów i wygenerowania dodatkowych przychodów z istniejących produktów.

Opracowywanie systemów samolotów przyszłości: autonomiczne i połączone

Wiodące w branży, wszechstronne i multidyscyplinarne rozwiązania firmy ANSYS umożliwiają klientom z branży lotniczej przyspieszenie projektowania, walidacji i certyfikacji przyszłych autonomicznych i połączonych systemów statków powietrznych przy niższych kosztach i poziomie ryzyka, dostarczając je na rynek szybciej niż konkurencja.