Startup Program

ANSYS Startup Program pozwala na pełny dostęp do oprogramowania symulacji inżynierskich, które są tak zbudowane i zaprojektowane, aby pomóc przedsiębiorcom w rozwoju ich firmy szybko i efektywnie kosztowo. Rozumiemy, że we wstępnych fazach rozwoju firmy często brakuje funduszy na takie produkty. Dlatego stworzony został ten program, aby Twoja firma mogła rozwijać się wykorzystując swój cały potencjał, używając najlepszych dostępnych narzędzi – oprogramowania ANSYS – przy minimalnym zaangażowaniu kapitałowym. Wiele największych firm świata zaczynało jako startupy i ANSYS oraz Symkom są zdeterminowane, aby nawiązywać współpracę z dzisiejszymi startupami w celu stworzenia przyszłych liderów.

Jako partner w Startup Program dostaniesz natychmiastowy dostęp do oprogramowania ANSYS, tak by możliwe było zbudowanie wirtualnych prototypów produktów. Te prototypy mogą być modyfikowane i testowane dzięki symulacjom setki razy w tym samym czasie, który potrzebny by był do zbudowania i przetestowania jednego fizycznego prototypu – dzięki temu oszczędasz czas i pieniądze. Partnerstwo daje  dostęp do pełnego portfolio produktów firmy ANSYS, w tym do solverów: Strukturalnego, CFD, Elektromagnetycznego i oprogramowania wbudowanego. Dodatkowe korzyści to wspólne przedsięwzięcia marketingowe z Symkom i ANSYS oraz dostęp do portalu użytkowników.

Nieważne czy jesteś startupem, akceleratorem, inkubatorem pracującym z wieloma startupami, czy też innym graczem w ekosystemie, poniżej przedstawiono możliwości korzyści ze strony Symkom i ANSYS.

Creotech S.A.

Celem projektu Renesans, finansowanego wspólnie przez NCBiR oraz Creotech Instruments S.A. jest stworzenie malej platformy satelitarnej, która budowana jest w oparciu o standardy użytkowe, projektowe i wykonawcze. Powstająca platforma zapewni potencjalnym użytkownikom możliwość zainstalowania urządzenia (ang. payload), które po wyniesieniu w kosmos będzie wykonywało zadania dla określonej misji kosmicznej i za pomocą satelity przekazywało dane użytkownikom. Produkt finalny projektu w postaci rysunków oraz schematów elektrycznych i innej dokumentacji projektowej będzie dostępny w ramach otwartej licencji Open Software/Open Hardware.

www.creotech.pl

 

Według Financial times Creotech stanowi jedną z 1000 najszybciej rozwijających się firm (pozycja 242): https://ig.ft.com/ft-1000/2018/.

W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy