Symkom CONFERENCE 2021

Spotkanie Użytkowników Oprogramowania ANSYS

19.11.2021 | wydarzenie on-line

O konferencji

Symkom CONFERENCE – Spotkanie Użytkowników Oprogramowania ANSYS to coroczne wydarzenie dla pasjonatów technologii i symulacji komputerowej. Udział w edycji w 2021 roku będzie zdalny i bezpłatny. Tematy zawarte w agendzie z pewnością zaciekawią osoby zainteresowane przyszłością inżynierii, wykorzystaniem symulacji do opracowywania nowych lub optymalizacji już istniejących produktów i procesów przemysłowych. Zapraszamy pracowników działów badań i rozwoju, konstruktorów, ekspertów i amatorów modelowania numerycznego.

Formuła spotkania daje możliwość wszechstronnego zapoznania się z poruszanymi kwestiami przy jednoczesnej oszczędności czasu. Podczas sesji tematycznych omówione zostaną zagadnienia z zakresu analiz przepływowych, mechanicznych, doboru materiałów, elektrotechnicznych, optycznych i modelowania systemowego. Pokażemy przykłady wykorzystania symulacji numerycznej do rozwiązywania rzeczywistych problemów występujących w polskim przemyśle.

Prezentacje będą odbywały się w przypisanych “pokojach”, a każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma możliwość swobodnego przechodzenia pomiędzy nimi. Nasi eksperci będą do dyspozycji uczestników, dzięki czatowi i prowadzonym na nim rozmowach na żywo.

Podczas Symkom CONFERENCE dowiesz się m.in.:

null

Na które nowości w oprogramowaniu warto zwrócić uwagę?

null

Jakie rozwiązania ułatwiają wdrażanie technologii wodorowych?

null

Które narzędzia usprawniają prace przy mieszalnikach?

null

Jak wspomóc projektowanie niezawodnych komponentów elektronicznych?

null

W jaki sposób obniżyć koszty materiałów zastosowanych w projekcie?

null

Jakie rozwiązania integracji sygnałowej wdrażane są w branży automotive?

Zapisz się na bezpłatną konferencję online

Udział w Symkom CONFERENCE 2021 jest bezpłatny dla każdego. Wystarczy dokonać rejestracji do 18 listopada. Na dzień przed wydarzeniem zarejestrowane osoby otrzymają linki umożliwiające dołączenie do streamingu.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Udział w wydarzeniu jest darmowy.

  Zainteresowani uczestnicy mogą otrzymać licencję ewaluacyjną w celu wdrożenia omawianych tematów w kontekście własnych prac.

  Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 601 958 288 lub na adres e-mail bkazmierczak@symkom.pl.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych przez Symkom sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie. *

  Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Symkom zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.)*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym przez Symkom z siedzibą w Warszawie przy ul. Głogowej 24 w celach marketingowych i promocyjnych.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres office@symkom.pl

  Pola oznaczone * są obowiązkowe

  Po więcej informacji zapraszamy do informacji o naszej polityce prywatności.

  Symkom Conference 2021

  Spotkanie Użytkowników Oprogramowania ANSYS

  Kontakt

  office@symkom.pl, +48 22 849 13 92, Głogowa 24, 02-639 Warszawa
  Top