ANSYS Startup Program

ANSYS Startup Program pozwala na pełny dostęp do oprogramowania symulacji inżynierskich, które są tak zbudowane i zaprojektowane, aby pomóc przedsiębiorcom w rozwoju ich firmy szybko i efektywnie kosztowo. Rozumiemy, że we wstępnych fazach rozwoju firmy często brakuje funduszy na takie produkty. Dlatego stworzony został ten program, aby Twoja firma mogła rozwijać się wykorzystując swój cały potencjał, używając najlepszych dostępnych narzędzi – oprogramowania ANSYS – przy minimalnym zaangażowaniu kapitałowym. Wiele największych firm świata zaczynało jako startupy i ANSYS oraz Symkom są zdeterminowane, aby nawiązywać współpracę z dzisiejszymi startupami w celu stworzenia przyszłych liderów.

 

Jako partner w Startup Program dostaniesz natychmiastowy dostęp do oprogramowania ANSYS, tak by możliwe było zbudowanie wirtualnych prototypów produktów. Te prototypy mogą być modyfikowane i testowane dzięki symulacjom setki razy w tym samym czasie, który potrzebny by był do zbudowania i przetestowania jednego fizycznego prototypu – dzięki temu oszczędasz czas i pieniądze. Partnerstwo daje  dostęp do pełnego portfolio produktów firmy ANSYS, w tym do solverów: Strukturalnego, CFD, Elektromagnetycznego i oprogramowania wbudowanego. Dodatkowe korzyści to wspólne przedsięwzięcia marketingowe z Symkom i ANSYS oraz dostęp do portalu użytkowników.

 

Nieważne czy jesteś startupem, akceleratorem, inkubatorem pracującym z wieloma startupami, czy też innym graczem w ekosystemie, poniżej przedstawiono możliwości korzyści ze strony Symkom i ANSYS.

Startupy

Zbuduj swój biznes z naszym Startup Program

Pierwszym krokiem do partnerstwa jest upewnienie się, że Twoja firma się kwalifikuje.

 

 

Warunki kwalifikacji:

 • Prywatna firma.
 • Nie jest to firma świadcząca usługi konsultacyjne, albo firma, której takie usługi są elementem modelu biznesowego.
 • Startup nie jest starszy niż 10 lat.
 • Roczne przychody nie przekraczają 5 milionów USD.

Jeśli Twoja firma spełnia te kryteria, prosimy o kontakt w celu uzyskania więcej informacji o programie i jego korzyściach.

Korzyści:

 • Znacznie niższa cena za dostęp do oprogramowania ANSYS, w tym do modułów: Strukturalnego, CFD, Elektromagnetycznego i Oprogramowania wbudowanego.
 • Dostęp do Portalu Użytkownika.
 • Partnerstwo w zakresie marketingu z Symkom i ANSYS.

 

Do pobrania:

ansys-startup-program

Inkubatory

Dodaj oprogramowanie inżynierskie do swojego portfolio wsparcia startupów.

Pierwszym krokiem do partnerstwa jest upewnienie się, że Twoja firma się kwalifikuje.

 

Warunki kwalifikacji:

 • Jesteś inkubatorem, akceleratorem lub zapewniasz wsparcie dla startupów.
 • Startupy, z którymi współpracujesz, są nie starsze niż 10 lat i mają mniej niż 5 milionów USD przychodów rocznie.

Jeśli spełniasz te kryteria, prosimy o kontakt w celu uzyskania więcej informacji o programie i jego korzyściach.

 

Korzyści:

 • Zapewnia wiodące oprogramowanie inżynierskie swoim startupom, aby pomóc im w skróceniu czasu projektowania i obniżeniu kosztów rozwoju produktu.
 • Umożliwienie  Państwa startupom dostępu do oprogramowania ANSYS, w tym dosolverów: strukturalnego, CFD, elektromagnetycznego i oprogramowania wbudowanego, za znacznie niższą cenę.
 • Dostęp do Portalu Użytkownika.
 • Partnerstwo w zakresie marketingu z Symkom i ANSYS.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę ANSYS Startup Program.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z biurem:
office@symkom.pl
+48 22 849 13 92