Wspomaganie komputerowe projektowania w obliczeniach elektromagnetycznych i sprzężonych

 • Masz problem, który chciałbyś rozwiązać? Zapisz się, prześlij geometrię, a podczas warsztatów rozwiążemy go wspólnie.

 • Warsztaty dają Ci możliwość wejścia do wirtualnego laboratorium i zwalidowania swoich pomysłów pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 • Przyjdź na warsztaty i przetestuj możliwości oprogramowania i jeśli będziesz chciał więcej, masz możliwość skorzystania z darmowej licencji w swojej firmie.

 • Intensyfikacja procesu nauki nie obędzie się bez wymiany doświadczeń podczas rozmów przy kawie i herbacie.

INFORMACJE O WARSZTATACH

 • 25 październik 2019 (piątek)
 • Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
  Rektorska 4, 00-614 Warszawa
 • Dodatkowe informacje
 • Udział w warsztatach jest bezpłatny.

  Uczestnicy mają możliwość uzyskania miesięcznej licencji ewaluacyjnej oprogramowania Ansys.

  Wszelkie pytania proszę kierować na adres: pskora@symkom.pl lub telefonicznie +48 501 000 563

FORMULARZ REJESTRACYJNYWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez administratora danych Symkom z siedzibą w Warszawie, ul. Głogowa 24, numer NIP 5211301190 w celu otrzymywania informacji o warsztatach Jazda Próbna - Elektromagnetyzm. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Mam świadomość o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym przez Symkom z siedzibą w Warszawie przy ul. Głogowej 24 w celach marketingowych i promocyjnych.

Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Symkom zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.)

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres office@symkom.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Po więcej informacji zapraszamy do informacji o naszej polityce prywatności.