Zapraszamy na prezentację nowego produktu firmy ANSYS, który jest przełomowym rozwiązaniem w dziedzinie symulacji inżynierskich.

Firma ANSYS po wielu latach prac nad nowym produktem jest teraz gotowa do jego prezentacji.

Nowy produkt oferuje możliwość przeprowadzenia wstępnych symulacji w czasie rzeczywistym, pozwalając na podejmowanie natychmiastowych decyzji przez projektantów. Narzędzie to uzupełnia istniejącą pulę produktów oferując wydajność niedostępną klasycznym solwerom CFD opartym o metodę objętości skończonych lub metody hybrydowe. Technologia zastosowana dla tego produktu jest rozwiązaniem przyszłościowym i daje podstawę do dalszego jej rozwoju. Sądzimy, że każda osoba zaangażowana w proces projektowania produktu, analizę i inżynierię, powinna poznać i rozważyć tę technologię, jako narzędzie służące do wstępnych lub też koncepcyjnych obliczeń symulacyjnych.

 

Więcej informacji nt. tej technologii, będzie można uzyskać podczas oficjalnej prezentacji w dniu 7 września 2017r. o godz.16.00, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

Poniżej znajdziecie Państwo link, pod którym można się zarejestrować. Po prezentacji, dla uczestników zostanie zapewniony dostęp do nieodpłatnej wersji nowego produktu w ramach programu Quick Start lub ANSYS Try It Now.

WebEx ANSYS Discover